Полтавщина готова приймати сім’ї з Криму та Севастополя

e-mail Друк PDF

Питання надання належного соціального захисту і підтримки сім’ям, що змушено виїздять на тимчасове перебування до Полтавської області із території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, є пріоритетними і постійно перебувають у полі посиленої уваги голови Полтавської обласної ради Петра Ворони.

Так, 25 березня, у межах здійснення конституційних повноважень, проаналізовано поточний стан справ у названому процесі і констатовано, що з метою комплексного вирішення питань соціального супроводу, соціального забезпечення, всіх передбачених чинним законодавством України соціальних виплат, допомог, компенсацій та інших життєво необхідних завдань щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних з тимчасовим місцем перебування

сімей з Автомної Республіки Крим та м. Севастополь у Полтавській області, розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації створено відповідний Регіональний координаційний центр.

Діяльність центру забезпечується шляхом взаємодії структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, територіальних структур центральних органів виконавчої влади, комунальних та інших установ, закладів та громадських організацій. Очолює Регіональний координаційний центр за посадою перший заступник голови облдержадміністрації.

Аналогічні центри рекомендовано створити й на місцях.

Для громадян, які приїжджають до Полтавської області з АР Крим, та небайдужих полтавців, які можуть запропонувати тимчасові місця для проживання тощо, продовжує працювати у цілодобовому режимі безкоштовна телефонна лінія «Обласного контактного центру» за номером 0800502230.