Керівники обласної ради ознайомилися з будівництвом облтубдиспансеру

e-mail Друк PDF

27 березня голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Тетяна Корост відвідали Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та розглянули питання будівництва каналізаційних очисних споруд.

Як поінформував начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Шульга, планується збудувати сучасні очисні каналізаційні споруди, які матимуть трьохступеневий рівень очистки стоків та продуктивність 96 куб. метрів стоків на добу. Тендерні процедури вже проведені, Обладнання буде виготовлене у Чехії, за літо потрібно провести підготовчі роботи для його монтажу. Загальна вартість робіт на сьогодні складає понад 12 млн. грн.

Принагідно керівники обласної ради оглянули будівництво нового корпусу стаціонарного відділення та висловили ряд критичних зауважень стосовно черговості виконаних будівельних робіт та їхньої якості. Зокрема, на будівля досі не споруджено дах, тоді як вже розпочато монтування вікон та штукатурні роботи. Також було звернуто увагу на незавершеність робіт по ремонту поліклінічного відділення диспансеру.

З цього приводу голова обласної ради Петро Ворона наголосив на персональній відповідальності замовників та підрядника робіт за стан будівництва цього важливого для територіальних громад області об’єкту охорони здоров’я.

Наразі було визначено за необхідне рекомендувати виділити з обласного бюджету кошти, необхідні для проведення робіт по будівництву каналізаційних очисних споруд, встановлення даху на будівлі стаціонарного відділення та обшивки фасаду.