Петро Ворона: Інтелектуально розвинута людина не дасть собі виглядати фізично непривабливою

e-mail Друк PDF

27 березня голова обласної ради Петро Ворона такими словами напутствував учасників церемонії закриття четвертого етапу XIX Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, що проходила у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка. Серед понад 140 її учасників з усієї України троє вихованців краю, що репрезентували Полтаву, Комсомольськ і Семенівку, вибороли призові місця.

Петро Ворона закликав юних науковців шанувати історію своїх дідів-прадідів, досягати різнобічного гармонійного розвитку, усвідомлювати своє покликання у майбутті України, яка потребує людей з новим мисленням, завзятих борців, зокрема, проти казнокрадства, корупції, чванства тощо. Наголосив, що світогляд такої молоді йому знайомий

безпосередньо, адже власний син-десятикласник теж бере участь у подібних інтелектуальних змаганнях, нещодавно виборов третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з комп’ютерного програмування у Тернополі.

Реалізації і самореалізації побажав присутнім юнакам і дівчатам голова обласної ради, запевнив у всілякій підтримці їхніх суспільно корисних ініціатив.

Завершив церемонію яскравий концерт.