Україну відродять Патріотизм, Порядність, Професіоналізм!

e-mail Друк PDF

27 березня голова обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона розвинув тезу, винесену у заголовок, під час виступу із публічною лекцією-діалогом перед слухачами тематичного короткострокового семінару з актуальних питань місцевого самоврядування для новообраних голів районних рад та членів Громадської ради при обласній раді, що протягом трьох днів тривав на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Доповідач констатував унікальність сьогодення, коли набирає реального змісту справжня співпраця рад і громад, коли Український народ із джерела влади трансформувався безпосередньо у саму владу.

За таких умов у сфері державного управління та місцевого самоврядування мають з’являтися винятково фахівці, протестовані громадськістю за названим вище принципом “Трьох “П”, які повною мірою відповідають критеріям лідерства.

 

Також, Петро Ворона окреслив пріоритети у роботі обласної ради, наміри проінвентаризувати стан використання надр області, повідомив про підписаний Меморандум, яким звернуто увагу очільників контролюючих органів та служб на неприпустимість зловживань перевірками та накладенням штрафних санкцій на товаровиробників, закликав присутніх долучатися до конкурсів проектів розвитку територіальних громад, залучення альтернативних джерел енергії, цільового і вичерпного освоєння бюджетних коштів тощо.

Окремо було розкрито основні положення Конституційної реформи у частині функціонування центральної і регіональної влад, наведено приклади відповідного закордонного досвіду.

У ході зацікавленого спілкування присутні отримали відповіді на всі поставлені запитання, висловили задоволення навчанням, зголосилися на регулярні подібні зустрічі.