Петро Ворона та Володимир Марченко ознайомилися з роботою історико-культурного заповідника «Більськ»

e-mail Друк PDF

27 березня голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко здійснили робочу поїздку у Котелевський район.

У райцентрі керівники обласної ради оглянули ділянку річки «Котельва», на якій були проведені роботи з відновлення водності за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища області, та відзначили ефективність використання бюджетних ресурсів.

Потому Петро Ворона та Володимир Марченко відвідали комунальну установу «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради та ознайомилися з її роботою.

Керівники обласної ради спілкувалися з працівниками установи, цікавилися науковою роботою, проведеними на території заповідника розкопками, умовами для розміщення експонатів. Вони побували на території Більського городища, оглянули укріплені земляні насипи.

Як зазначив голова обласної ради Петро Ворона, Більське городище – унікальний історико-культурний об’єкт, розвитку якого потрібно приділити належну увагу. Він підкреслив необхідність реконструкції приміщення установи, створення експозиції музею, в якому вже сьогодні нараховується понад 11,5 тисяч експонатів, забезпечення умов для інтелектуального збагачення відвідувачів.

У робочій поїздці керівників обласної ради супроводжували голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Тетяна Корост та директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Піддубний.