Робоча поїздка голови обласної ради

e-mail Друк PDF

28 березня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку в Оржицький, Лубенський, Хорольський, Семенівський райони, де провів особистий прийом громадян та зустрівся із громадськістю.

Звернення громадян стосувалися питань видачі свідоцтва на право оренди земельної частки (паю), охорони здоров’я, отримання сміттєвоза для мешканців сільської ради, діяльності комунальних підприємств, транспортного сполучення, надання матеріальної допомоги, працевлаштування, погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи, ремонту доріг та ін.

Усі заяви та доручення за ними взято на контроль для вирішення згідно чинного законодавства.

У ході зустрічі з громадськістю та очільниками територіальних громад Петро Ворона ознайомив присутніх із соціально - економічною ситуацією в області, поінформував про роботу обласної ради та постійних комісій.

Зокрема, було зазначено, що створено Громадську раду при обласні раді, робочу групу щодо здійснення аналізу рішень обласної ради шостого скликання з питань користування надрами на території Полтавської області.

Петро Ворона наголосив, що обласна рада зацікавлена в активній плідній роботі Громадської ради та буде всебічно сприяти її діяльності. Він висловив думку, що у кожному районі доцільно створити громадські ради при районних радах, та вніс пропозицію - поширити на теренах області досвід організації Громадської ради, напрацьований громадськими активістами в процесі створення Громадської ради при обласній раді.

Петро Ворона розповів про робочу поїздку керівників обласної ради до Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, де розглянуто питання будівництва каналізаційних очисних споруд та встановлення даху на будівлі стаціонарного відділення.

Він поінформував, що за результатами розширеного засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин в обласній раді напрацьовано ряд пропозицій Верховній Раді України по врегулюванню правового поля у земельному, податковому, природоохоронному, екологічному законодавстві.

Голова обласної ради Петро Ворона висловив ряд думок щодо суспільно-політичної ситуації в країні, наголосивши на тому, що зараз здійснює робочі поїздки по області, вивчає райони, проблеми. Він зауважив, що повернути довіру народу потрібно правильними діями, виваженими рішеннями. Попереду будівництво нової держави, яке потрібно робити гідно.

Насамкінець Петро Ворона повідомив, що восени нова влада реформує місцеве самоврядування. Обласні та районні ради отримають можливість створювати виконкоми для реалізації своїх повноважень. На переконання Петра Ворони, сьогодні органи місцевого самоврядування повинні будувати відносини з органами виконавчої влади на партнерських засадах, бути лобістами інтересів територіальних громад.