Парк «Скорботної матері» та Алею пам'яті потрібно благоустроїти

e-mail Друк PDF

1 квітня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, на прохання голови обласної громадського об’днання «Фонд інвалідів Чорнобиля» Миколи Дибіна, оглянув територію парку «Скорботної матері» та Алею пам'яті, закладену на відзначення скорботної дати Чорнобильської катастрофи.

Незадовільний стан території парку та Алеї пам’ятіі пов’язаний із тривалими роботами з реконструкції колектору стічних вод, які проводило комунальне підприємство обласної ради «Полтававодоканал».

Як зазначив Микола Дибін, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС надзвичайно стурбовані ситуацією з Алеєю пам’яті, що склалася незадовго до відзначення роковин Чорнобильської трагедії.

За результатами робочої поїздки Володимира Микійчука прийнято рішення звернутися до Полтавського міського голови Олександра Мамая з рекомендацією прискорити реконструкцію парку «Скорботної матері» та Алеї пам'яті, забезпечити належний благоустрій території, обмеженої вулицями Навроцького, Рози Люксембург та Пушкарівською.

Окрім цього, ухвалено провести 12 квітня акцію по впорядкуванню території парку «Скорботної матері» та посадці дерев за участю працівників виконавчого апарату обласної ради та членів чорнобильських громадських організацій.