Петро Ворона вшанував пам’ять Миколи Гоголя

e-mail Друк PDF

1 квітня, у день народження класика світової літератури Миколи Гоголя, голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Шишацький район та відвідав Національний музей-заповідник М.В.Гоголя, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

У цей день до гоголівської садиби також завітали численні шанувальники творчої спадщини письменника.

Гості вшанували пам’ять видатного земляка покладанням квітів до пам’ятника Миколи Гоголя та до могили його батьків.

За традицією, голова обласної ради Петро Ворона, професор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Ольга Ніколенко, депутат обласної ради, генеральний директор ТОВ «Агрофірма ім. Довженка» Віктор Скочко, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій посадили на території музею-заповідника молоді деревця дуболистої горобини.

Всі, хто завітав до садиби, стали учасниками цікавого театралізованого дійства «В гостях у Гоголя». Зворушливими були розповіді ти спогади «матері» та «сестри» письменника. На імпровізованій пасиці сам Рудий Панько щиро ділився секретами ведення бджолиної справи. Не обійшлося на святі і без знаменитої Солохи, яка гостинно частувала гостей іменинним пирогом та запашним чаєм із цілющих трав.

Голова обласної ради ознайомився з експозицією музею-заповідника, оглянув його територію, спілкувався з працівниками музею та науковцями.