Петро Ворона зустрівся з лідерами майбутнього

e-mail Друк PDF

7 квітня голова обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона зустрівся з учасниками молодіжного проекту «Школа місцевого і студентського самоврядування «Лідер майбутнього» та прочитав лекцію на тему: «Місцева влада та демократія в Україні».

На початку лекції голова обласної ради наголосив, що останні події показали, що народ в Україні є не тільки джерелом влади, а й самою владою.

Наразі він розповів студентам про місцеве самоврядування, роботу місцевих рад, депутатську діяльність, роль та участь територіальних громад у місцевому самоврядуванні, зупинився на факторах демократизації суспільства.

Петро Ворона також поінформував молодь про перспективи реформування органів місцевої влади в Україні, адміністративно-територіальну реформу.

У ході зустрічі голова обласної ради цікавився точкою зору молодих людей щодо тих чи інших питань суспільного розвитку, відповів на їхні запитання, порадив добре вчитися, бути активними у громадській роботі, виявляти ініціативу, добиватися суспільного визнання.

У свою чергу, гості поділилися з Петром Вороною своїми планами, висловили ряд пропозицій стосовно подальшої співпраці влади та молоді Полтавщини.