Петро Ворона про реформування влади, публічну службу, гендерний баланс

e-mail Друк PDF

8 квітня голова обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона виступив із публічною лекцією у рамках короткострокового семінару «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування в Україні» для секретарів сільських, селищних рад, який проводиться на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Центру.

У ході діалогу обговорено положення Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні, основною ідеєю якої є децентралізація влади в країні, суттєве розширення повноважень територіальних громад.

Петро Ворона наголосив, що завдання публічної служби – не контролювати та розподіляти ресурси, а служити громадянам, задовольняти їхні потреби, забезпечувати гармонійний розвиток територій.

Також було розглянуто проблематику гендерного балансу у публічному лідерстві, усунення бар’єрів для участі жінок у громадському та економічному житті.