Міжнародні проекти та програми допоможуть вирішити питання розвитку територій

e-mail Друк PDF

9 квітня перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко провів нараду по питанню вивчення можливостей залучення інвестицій шляхом участі органів влади та громадських організацій у міжнародних проектах.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління юстиції в області, Громадської ради при обласній раді, районних ресурсних центрів.

Відкриваючи нараду, Володимир Марченко зазначив важливість участі органів місцевого самоврядування та громадських організацій області у міжнародних програмах та проектах, що, на його думку, дасть змогу залучити додаткові фінансові ресурси для вирішення актуальних питань розвитку територій.

Координатор проектів і програм Європейського Союзу Надія Костіна провела відеопрезентацію програм «Громадянське суспільство та незалежне врядування», «Громадське здоров’я», «Верховенство права», «Пошук міст-побратимів» та інших; підкреслила, що міжнародні програми відкриті для розгляду ініціатив і пропозицій органів місцевого самоврядування, державної влади, недержавних громадських організацій, ініціативних груп громадськості Полтавщини.

У ході наради обговорено питання формування проектних пропозицій, вимог до написання проектів та здійснення проектного менеджменту.

Про набутий досвід участі у міжнародних проектах і програмах у галузі охорони здоров’я щодо лікування гіпертонічної хвороби, надання хоспісної медичної допомоги, боротьбу з туберкульозом розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.