Петро Ворона взяв участь у засіданні Правління Української Асоціації районних та обласних рад

e-mail Друк PDF

11 квітня голова обласної ради Петро Ворона, перебуваючи з робочою поїздкою у Києві, взяв участь у засіданні Правління Української Асоціації районних та обласних рад.

У ході засідання розглянуто актуальні питання реформування місцевого самоврядування в частині внесення змін до Конституції України, а також ряд організаційних питань роботи Асоціації.

У своєму виступі Петро Ворона наголосив на важливості дотримання принципу повсюдності місцевого самоврядування, який передбачає здійснення місцевого самоврядування на всій території держави, право органів місцевого самоврядування розпоряджатися всіма ресурсами. Повсюдність є одним із основних принципів Європейської хартії місцевого самоврядування, а отже, тим європейським стандартом, до якого, на переконання Петра Ворони, має прагнути місцеве самоврядування України. Разом із тим, голова обласної ради зазначив необхідність проведення в країні адміністративно-територіальної реформи. Втім, зауважив, що адміністративно-територіальну реформу потрібно проводити обережно, враховуючи інтереси територій і громад.

У ході засідання Петра Ворону було обрано головою постійної комісії Асоціації з питань бюджетної та податкової політики та рекомендовано до складу колегії Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У засіданні взяв участь голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко.