Засідання постійної комісії з питань забезпечення законності та правопорядку

e-mail Друк PDF

15 квітня під головуванням Михайла Кривошея відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, члени Громадської ради при обласній раді.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та прийняли до відома інформацію про хід виконання Регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки.

У 2013 році на виконання програми було спрямовано 5,8 млн. грн., у тому числі на моніторинг обстановки в районі можливого виникнення надзвичайної ситуації 75,6 тис. грн., створення матеріального резерву для запобігання надзвичайних ситуацій та ліквідації її наслідків - 66,7 тис. грн., виконання робіт щодо збирання, перезатарення та завантаження для вивезення пестицидів – 4,9 млн. грн., удосконалення та модернізація засобів зв’язку підрозділів цивільного захисту – 29,4 тис. грн., удосконалення захисту населення від впливу надзвичайних ситуацій – 569,9 тис. грн.

Слідом розглядалося питання про внесення змін до «Програми безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки». Депутати одноголосно підтримали зміни до програми, які передбачають перерозподіл запланованих коштів між окремими заходами та не потребують виділення додаткових коштів. У 2014 році на придбання технічних засобів, паливно-мастильних матеріалів, пропаганду безпеки дорожнього руху в засобах масової інформації, проведення капітального ремонту стаціонарного посту ДПС «Чутівський» передбачено 670 тис. грн.

Ухвалено також рішення підтримати питання про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-2015 році в частині перерозподілу коштів та спрямування їх на придбання паливно-мастильних матеріалів для потреб правоохоронних органів на загальну суму 560 тис. грн.

З поміж іншого депутати внесли зміни до плану роботу комісії на поточний рік з урахуванням пропозицій управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області та Громадської ради при обласній раді.