Засідання постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин

e-mail Друк PDF

16 квітня під головуванням Юрія Колєсніка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, в якому взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у 2014 році. Після детального обговорення вони підтримали пооб’єктний перелік робіт з охорони земель на загальну суму 809,6 тис. грн., у тому числі на розкорчовку багаторічних насаджень 467,9 тис. грн., нормативну грошову оцінку земель – 341, 8 тис. грн.

Члени агарної комісії також опрацювали та підтримали звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України по врегулюванню правового поля у земельному, податковому, природоохоронному, екологічному законодавстві, зокрема щодо державної реєстрації права оренди земельних ділянок (паїв), які використовують сільськогосподарські підприємства, спрощення процедури надання земель сільськогосподарського призначення для товарного виробництва, використання надр, використання та розпорядження землями колишньої колективної власності тощо.

З поміж іншого депутати розглянули та погодили питання про внесення змін та доповнень до обласної Програми надання депутатами обласної ради допомоги малозахищеним громадянам.