«Воскресни, писанко!»

e-mail Друк PDF

21 квітня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у місто Карлівку та взяв участь в обласному святі «Воскресни, писанко!».

Голова обласної ради привітав учасників та гостей свята, зазначив важливість збереження та примноження народних звичаїв і традицій, які передаються українцями з покоління в покоління, збагачують духовність сучасників.

Петро Ворона ознайомився з вернісажем національних ремесел, виставкою виробів народних умільців Полтавщини, поспілкуватися із майстрами народного мистецтва, спробував власні сили у малюванні та писанкарстві.

Гості свята мали нагоду дізнатися про орнаментику і колористику, сюжети, мотиви, символи традиційних і авторських писанок, а також про технологічні особливості їхнього творення.

Окрім цього, для усіх бажаючих були проведені майстер-класи з писанкарства, ткацтва, орігамі.

Для учасників цього мистецького дійства, яке традиційно навесні відбувається у Карлівці, творчі колективи Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського, учасники художньої самодіяльності Карлівкського, Машівського, Великобаганського районів подарували святковий концерт.