На спільному засіданні постійні комісії розглянули сесійні питання

e-mail Друк PDF

23 квітня під головуванням Степана Бульби відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради, на якому розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного двадцять другої сесії обласної ради.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, представники Громадської ради при обласній раді.

Розглядаючи питання про внесення змін до цільової регіональної Програми «Власний дім» на 2012 – 2016 роки, депутати Володимир Оніщенко, Юрій Шляховий, Юрій Цомартов звернули увагу на необхідність прискорити виконання рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном щодо внесення змін до Положення про Полтавський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, які забезпечать прозорість процедури виділення кредитів громадянам та дієвий контроль за ефективним використанням бюджетних ресурсів.

Відносно цього голова обласної ради Петро Ворона зауважив на доцільності більш динамічної роботі структурних підрозділів облдержадміністрації по виконанню рекомендацій постійних комісій обласної ради.

У контексті блоку питань про погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів підприємствам на видобування корисних копалин координатор Громадської ради при обласній раді Ніна Кузьменко повідомила, що при поданні документів до окремих проектів рішень були порушені встановлені терміни, що є неприпустимим. Таку точку зору громадськості керівники та депутати обласної ради підтримали.

Комісії рекомендували включити до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році субвенцію Диканському районному бюджету на утримання регіонального ландшафтному парку «Диканський» у сумі 170 тис. грн.

У «різному» голова обласної ради Петро Ворона вніс пропозицію про прийняття сесією обласної ради Звернення до жителів Полтавської області стосовно соціально-політичних подій в Україні та необхідності проведення заходів по децентралізації влади. Цю пропозицію депутати підтримали.

Депутат Анатолій Шкарбан поінформував про загострення ситуації навколо діяльності ТОВ «Белгранкорм» та звернувся з пропозицією до голови облдержадміністрації включити до складу відповідної комісії представників місцевої громади та депутатів обласної ради.