Петро Ворона: «Фінансування підприємствами соціальних програм є однією з основних умов при погодженні обласною радою спеціальних дозволів на видобування корисних копалин»

e-mail Друк PDF

24 квітня за участю голови обласної ради Петра Ворони відбулося засідання колегії облдержадміністрації, яке вів голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто питання про соціально-економічний розвиток області за перший квартал 2014 року; про виконання у 2013 році індикативного плану розвитку нафтогазовидобувної галузі на 2012 – 2014 роки.

Виступаючи перед учасниками зібрання, Петро Ворона наголосив на обов’язковій фінансовій участі добувних підприємств у розвитку соціальної інфраструктури територій, на яких проводиться видобуток корисних копалин, укладанні з органами місцевого самоврядування відповідних угод. Він підкреслив, що виконання договірних зобов’язань добувних підприємств на фінансування соціальних програм є однією з основних умов при погодженні обласною радою спеціальних дозволів на видобування корисних копалин. Разом із тим, голова обласної ради зауважив на необхідності диференційного підходу до кожного з підприємств, в залежності від рівня видобутку корисних копалин та отриманих прибутків.

Петро Ворона звернув увагу керівників Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсівоблдержадміністрації на неприпустимість порушення процедури подання сесійних проектів рішень до обласної ради.