Чорнобиль – наш біль

e-mail Друк PDF

24 квітня з нагоди 28-х роковин Чорнобильської катастрофи у Полтаві, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг-реквієм.

Вшанувати пам’ять героїв Чорнобиля, які приборкавши атом, пішли за межу вічності, залишили по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних сучасників, зібралися керівники області, ліквідатори аварії на ЧАЕС, депутати місцевих рад, представники громадськості, духовенства, військові, молодь.

Про те, що трагедія Чорнобиля не повинна повторитися у майбутньому, про нашу спільну відповідальність за безпеку довкілля, вдячність сучасників і прийдешніх поколінь, турботу до ліквідаторів аварії, всіх постраждалих, говорили голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, голова обласної ради Петро Ворона, голова обласного громадського об’єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля» Микола Дибін.

Петро Ворона, зокрема, наголосив на масштабах Чорнобильської трагедії, назвав її великим лихом, а ліквідаторів аварії героями, які свідомо пожертвували своїм життям і здоров'ям заради майбутнього України, врятували людство від радіаційної стихії.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання, поклали до підніжжя Пам’ятного знаку гірлянди та квіти.

На честь загиблих земляків-ліквідаторів пролунав салют.