Петро Ворона та Віктор Бугайчук зустрілися з делегацією Міжнародного Трейд-клубу в Україні

e-mail Друк PDF

24 квітня голова обласної ради Петро Ворона та голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук зустрілися з делегацією Міжнародного Трейд-клубу в Україні – представниками торгових відділів посольств іноземних держав в Україні та підприємницьких об’єднань.

Ця громадська організація була створена у 1992 році за ініціативою іноземних дипломатів. Її мета – інформування про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та регіонів, сприяння залученню іноземних інвестицій, встановленню ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями.

Виступаючи перед дипломатами, голова обласної ради Петро Ворона зазначив, що Полтавщина – економічно розвинена область, яка відкрита до співпраці з іноземними інвесторами. Окрім цього, область є унікальним центром етнічної культури України.

Петро Ворона висловив упевненість, що співробітництво полтавців з представниками іноземного бізнесу матиме плідні результати.

У свою чергу, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук підкреслив перспективи залучення іноземних інвестицій в економіку Полтавщини, запевнив у сприянні діяльності іноземних інвесторів з боку облдержадміністрації.

Економічний, експортний потенціал та інвестиційні пропозиції області презентував заступник директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Дмитро Орлов.

Керівник делегації, президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні пані Соня Крайчова подякувала за змістовну розмову та запевнила, що отримана інформація буде обов’язково доведена до потенційних зарубіжних інвесторів.

Учасники зустрічі задекларували спільну позицію у Меморандумі про співробітництво між Полтавською облдержадміністрацією, Полтавською обласною радою та Міжнародним Трейд-клубом в Україні.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

На Полтавщині делегація перебуватиме два дні. Закордонні гості відвідають виробництво компанії «Ді-Стар», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПП «Виробничо-торгівельна компанія «Лукас», Науково-виробничу фірму «Техвагонмаш», проведуть двосторонні зустрічі з підприємцями міст Полтави та Кременчука.