Петро Ворона: «Молоді люди мають знайти себе у служінні державі та народу України»

e-mail Друк PDF

29 квітня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїзду у село Ковалівку Полтавського району та відвідав обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Петро Ворона оглянув матеріально-технічну базу цього навчального закладу, поспілкувався з учнями та педагогами, обговорив із директором Валерієм Шульгою питання функціонування та розвитку ліцею.

Потому голова обласної ради, доктор наук державного управління Петро Ворона провів лекцію для старшокласників на тему: «Місцева влада та демократія України».

Петро Ворона розповів про систему органів влади в України, місцеве самоврядування, зупинився на факторах демократизації суспільства. Він наголосив, що молоді люди мають знайти себе у служінні державі та народу України, стати представниками нової формації. У числі цінностей, які потрібно набути сьогоднішнім ліцеїстам, Петро Ворона назвав патріотизм, порядність, виняткові знання, вміння застосувати їх на практиці, комунікативність, громадянську активність.

У ході лекції голова обласної ради цікавився точкою зору макаренківців на окремі питання суспільно-політичного розвитку України, їхніми життєвими поглядами.