Петро Ворона: «Майбутнє – за сильним місцевим самоврядуванням»

e-mail Друк PDF

6 травня в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулася зустріч голови обласної ради Петра Ворони з учасниками короткострокового семінару з актуальних питань місцевого самоврядування, контролю за дотриманням вимог бюджетного законодавства та з питань запобігання і протидії корупції.

У ході «круглого столу» на тему: «Сучасні проблеми місцевого самоврядування. Актуальні питання реформування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування» голова обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона поінформував працівників районних, селищних та сільських рад про етапи реформування місцевого самоврядування, яке покликано забезпечити успішний розвиток територій та громад, покращити рівень життя людей.

Йшлося про децентралізацію влади, оптимальний розподіл повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, оновлення бюджетної системи, забезпечення принципу повсюдності місцевого самоврядування, реформування адміністративно-територіального устрою та ін.

Як зазначив Петро Ворона, головне у проведенні реформи – це політична воля керівників держави, розуміння та підтримка населення, позитивні наслідки реформування.

Голова обласної ради висловив упевненість щодо актуальності проведення реформ в Україні, наголосив, що майбутнє – за сильним місцевим самоврядуванням, відповів на запитання учасників семінару.