Робоча поїздка у Зіньківський район

e-mail Друк PDF

Днями голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Зіньківський район.

У с. Лютенські Будища Петро Ворона взяв участь у відкритті обласного свята «Барви Лемківщини» - четвертого міжрегіонального фестивалю лемківської культури, метою якого є відродження, збереження та пропагування лемківської культури, мови, народної творчості, обрядів, традицій, звичаїв, розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, зміцнення культурних стосунків між західними і центральними регіонами України.

Потому голова обласної ради відвідав Зіньківський дитячий будинок-інтернат, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області та перебуває в оперативному управлінні Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Петро Ворона ознайомився з роботою закладу, спілкувався з працівниками, цікавився умовами проживання підопічних. Особливу увагу він звернув на забезпечення якісного харчування та медичного обслуговування дітей.

Перебуваючи у районі, Петро Ворона зустрівся з головою райдержадміністрації Павлом Омельченком, головою районної ради Андрієм Рисєм та обговорив питання подальшого соціально-економічного розвитку Зіньківщини.