На порядку денному – розвиток галузі фізичної культури і спорту

e-mail Друк PDF

6 травня відбулася зустріч голови обласної ради Петра Ворони з представниками спортивного активу області, на якій були обговорені пропозиції спортивної громадськості щодо забезпечення розвитку галузі фізичної культури і спорту.

Виступаючи перед учасниками зібрання, Петро Ворона наголосив на необхідності подальшого розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед всіх верств населення, Олімпійського та Паралімпійського спорту, забезпечення пропаганди здорового способу життя, занять дитячо-юнацьким спортом.

В ході зустрічі керівники спортивних установ акцентували увагу на необхідності вирішення першочергових завдань галузі. Йшлося про забезпечення безперебійної оплати харчування провідним спортсменам області, погашення кредиторської заборгованості, створення благодійного фонду підтримки талановитих спортсменів з обов’язковою адресною допомогою, забезпечення доступності всіх бажаючих до занять на спортивних спорудах, майданчиках всіх форм власності шляхом заключення угод на взаємовигідних умовах, створення необхідних умов для підготовки та вступу провідних і перспективних спортсменів у вищі та середньо спеціальні навчальні заклади в обласному центрі і містах обласного підпорядкування, підтримку роботи ДЮСШ та ін.

З метою підняття престижу і відповідальності керівників за розвиток фізичної культури і спорту в своїх регіонах представники спортивного активу області запропонували включити в план соціально-економічного розвитку окремою строкою галузь фізичної культури і спорту.

Голова обласної ради дав доручення керівникам відповідних управлінь і служб взяти під контроль порушені спортивною громадськістю проблеми та сприяти у їхньому вирішенні.

Учасники зібрання визнали позитивним налагодження такого прямого діалогу та висловили бажання в майбутньому проводити подібні зустрічі задля узгодження позицій та опрацювання планів діяльності.