Керівники обласної ради ознайомилися з досвідом роботи 4-ї міської клінічної лікарні міста Полтави

e-mail Друк PDF

12 травня голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко відвідали 4-у міську клінічну лікарню міста Полтави, яку очолює депутат обласної ради Леонід Куроєдов, та ознайомилися з її роботою.

Керівники обласної ради оглянули комп’ютеризовану реєстратуру, фізіотерапевтичне відділення, відділення сімейної медицини, централізовану біохімічну лабораторію, спілкувалися з медпрацівниками.

Як розповів головний лікар Леонід Куроєдов, завдяки інформатизації цього медичного закладу, активному впровадженню сучасних комп’ютерних технологій і програм значно поліпшилася якість надання медичних послуг (лікарня обслуговує майже 100 тис. громадян). Так, комп’ютеризовано 120 робочих місць, сформовано електронні амбулаторні картки пацієнта, створено єдину медичну базу даних населення, реєстр кадрів, медикаментів, медичних досліджень. В електронному режимі здійснюються запис на прийом до лікаря, відстежується проходження хворого по фахівцям, видається рецепт на ліки, створюється статистична звітність тощо. При цьому адміністрація лікарні отримала можливість здійснювати ефективний контроль за лікувальним процесом.

Також Петро Ворона та Володимир Марченко ознайомилися з роботою благодійної громадської організації «Лікарняна каса Полтавщина», яка надає громадянам допомогу в медичному обстеженні та лікуванні.

У розмові з Леонідом Куроєдовим керівники обласної ради зазначили, що досвід роботи 4-ї міської клінічної лікарні міста Полтави щодо інформатизації надання медичних послуг населенню заслуговує на вивчення та впровадження у лікувальних закладах області.