Петро Ворона: «Підтримувати розвиток інваспорту»

e-mail Друк PDF

14 травня голова обласної ради Петро Ворона відвідав державний навчальний заклад «Полтавське вище міжрегіональне професійне училища імені Героя Радянського Союзу Бірюзова С.С.»

Голова обласної ради оглянув матеріальну базу училища, спілкувався з педагогами та учнями.

У цьому навчальному закладі приділяють велику увагу фізичному вихованню молодих людей, у тому числі учнів, які мають вади слуху.

Футбольна команда училища є чемпіоном України з інваспорту.

У розмові з викладачами Петро Ворона зазначив важливість розвитку фізкультурно-спортивного руху, виховання спортивної зміни, пропаганди здорового способу життя серед молоді. Особливу увагу голова обласної ради звернув на забезпечення підтримки в області інваспорту.

Цього дня пройшов товариській матч між футбольними командами Полтавської міської організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка та державного навчального закладу «Полтавське вище міжрегіональне професійне училища імені Героя Радянського Союзу Бірюзова С.С.». У змаганні, яке відбулося на спортивному майданчику училища, взяв участь і голова обласної ради Петро Ворона.

По закінченні матчу, в якому з рахунком «2:1» перемогли господарі, Петро Ворона привітав переможців та вручив їм на згадку про зустріч футболки і м'яч.