Відбувся II етап конкурсу соціальних проектів програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2014 рік

e-mail Друк PDF

16 травня за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука відбувся II етап конкурсу соціальних проектів програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2014 рік.

Відділом у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації 4 лютого 2014 року оголошено конкурс соціальних проектів програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2014 рік. На участь у конкурсі подано 33 проекти 15 громадських організацій.

Для визначення переможців конкурсу створено конкурсну комісію з числа представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (всього 22 особи). У сьогоднішньому засіданні взяли участь депутати обласної ради Валерій Пархоменко, Юрій Муха, Григорій Хан.

Захист конкурсних пропозицій здійснювали керівники громадських організації по слідуючим програмам: культурно-мистецька акція по відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка;  підвищення громадської активності молоді з сільської місцевості «Молодь – авангард прогресу»;  військово-патріотичне виховання молоді;  профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі та формування здорового способу життя; реалізація в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»; відзначення в області Міжнародного Дня студента;  відзначення Міжнародного Дня сім’ї та Дня матері» та ін.

Конкурсна комісія оцінювала конкурсні пропозиції за такими критеріями: відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завданням; очікувана результативність проекту; ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування проекту; повнота охоплення цільової аудиторії; інноваційність; рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання проекту, досвід діяльності у відповідній сфері; спроможність громадської організації, творчої спілки продовжувати виконання проекту або здійснювати подібні заходи після припинення фінансової підтримки.

Члени конкурсної комісії індивідуально оцінювали конкурсні пропозиції за кожним з цих критеріїв за шкалою від нуля до 10 балів. Результати оцінки заносилися до оціночної відомості.

Третій етап конкурсу з визначення переможців та обсягів фінансування відбудеться на наступному тижні.

Рішення конкурсної комісії буде доведено до відома учасників конкурсу та розміщуватиметься у триденний строк на офіційному веб-сайті Полтавської обласної державної адміністрації.

На реалізацію проектів-переможців з обласного бюджету буде спрямовано 200 тис. грн.