Газифікація сіл - актуальне питання сьогодення

e-mail Друк PDF

4 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район та взяв участь у роботі третьоїї сесії районної ради.

Перед відкриттям засідання сесії  відбулося урочисте вручення документації на медичне обладнання для центральної районної лікарні від благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини». Виконавчий директор «Лікарняної каси Полтавщини» Віталій Шевченко та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко вручили заступнику головного лікаря Семенівській ЦРЛ Тетяні Панченко подарунок - пульсоксиметр - прилад для вимірювання рівня кисню в крові. Адже Семенівський район знаходиться на 2 місці в області за процентним відношенням членів «Лікарняної каси» до всього населення - 5%. Тож таким подарунком правління організації відзначило високі показники залучення населення до «Лікарняної каси».

На  пленарному засіданні сесії, яке провела голова районної ради Ольга Мохун, депутати затвердили план роботи районної ради на 2011 рік, Програму економічного і соціального району на 2011 рік, районну Програму роботи з  обдарованою молоддю на 2011-2013 роки, районну Програму  «Розвиток культури в Семенівському районі на 2011-2013 роки», розглянули виконання комплексної районної Програми профілактики правопорушень за 2005-2010 роки.

Виступаючи на сесії, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко підкреслив актуальність Програми соціально-економічного розвитку Семенівщини, зазначив, що ефективність її виконання залежить від  дієвої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також Володимир Онищенко зупинився на завданнях щодо газифікації району. В 2011 році планується підведенні газу до сіл Василівка, Великі та Малі Липняги,  Крива Руда. В оселях жителів села Василівка блакитний вогник має з’явитися вже до 8 березня.

По закінченні пленарного засідання Володимир Онищенко та депутат обласної ради, перший  заступник голови Семенівської районної державної адміністрації Сергій Полупан разом з головами сільських рад та підрядними організаціями провели робочу нараду з питань  газифікації населених пунктів Семенівського району, на якій були визначені основні завдання щодо продовження роботи по підведенню газу до сіл Василівка, Великі та Малі Липняги,  Крива Руда. Йшлося про проведення  ревізії газорегулюючих пунктів, укладення додаткових договорів та узгодження проектно-кошторисних документацій.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко наголосив, що до 8 березня потрібно не тільки підвести газ до села Василівка, а й газифікувати майже 100 будинків.