На порядку денному – вдосконалення роботи обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

e-mail Друк PDF

16 травня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань бюджету та управліннямайном; з питань будівництва, транспорту та зв’язку, на якому було розглянуто питання про роботу обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, представники Громадської ради при обласній раді.

Учасники засідання ознайомилися з досвідом організації роботи відповідних фондів у різних областях України, обговорили шляхи забезпечення ефективної роботи Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, юридичні аспекти вирішення проблеми.

В обговоренні питання взяли участь голова профільної комісії Віктор Шадчнєв, депутати Володимир Оніщенко, Олександр Масенко, представник Громадської ради при обласній раді Станіслав Цись, начальник управління майном обласної ради Сергій Сагайдачний, начальник відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної ради В'ячеслав Синявський. Йшлося про упорядкування статутної документації фонду, можливу реорганізацію установи, підвищення ролі відповідальності засновника за роботу фонду, встановлення контролю за його діяльністю.

Наразі комісії рекомендували облдержадміністрації: привести у відповідність до чинного законодавства статутні документи обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі; створити виконавчий орган фонду, спостережну раду за участю депутатів обласної ради; надати в обласну раду звіт про використання коштів фонду за станом на 1 травня 2014 року та інформацію про роботу з проблемними кредитами.

Також у ході засідання депутати затвердили результати конкурсів на право оренди майна спільної власності територіальних громад області, погодили рекомендації щодо укладення договорів позички та оренди.