Доктор Паль Франц презентував європейський досвід

e-mail Друк PDF

17 травня, в рамках заходів на відзначення Дня Європи, в обласній раді відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Європейський досвід побудови системи цивільного захисту населення у мирний та військовий час на основі широкої участі цивільного населення, побудови народовладдя та співпраці влади з громадським суспільством. Європейський досвід вирішення мовних питань у місцях компактного проживання етнічних груп», організований за сприяння членів громадської ради при обласній раді Антона Фалтинського та Ігоря Кіянчука.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, громадський діяч доктор Паль Франц (Південний Тіроль), керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, представники громадськості.

Відкриваючи засідання, голова обласної ради Петро Ворона зазначив важливість вивчення досвіду країн Європейського Союзу у розбудові громадянського суспільства, розвитку державності, місцевого самоврядування, забезпечення прав і свобод громадян, подолання загроз безпеки. При цьому голова обласної ради наголосив, що полтавці підтримують європейський вектор України, який відкриває перспективи соціально-економічного розвитку української держави, зростання рівня добробуту населення.

Від імені обласної ради та територіальних громад області Петро Ворона привітав доктора Паля Франца, висловив сподівання, що його перебування на Полтавщині землі буде корисним і приємним.

Гість розповів полтавцям про шляхи вирішення у Південному Тіролі питань створення громадської безпеки, демократичних та ринкових перетворень, організації системи місцевої влади, відповів на численні запитання.