Петро Ворона зустрівся із студентами Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка

e-mail Друк PDF

20 травня голова обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона зустрівся та провів лекцію для студентів Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, які навчаються в магістратурі по спеціальності «Управління проектами» на тему: «Методологія підготовки проектів обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області».

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області заснований обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.

Метою навчання є набуття студентами практичних знань щодо розроблення проектів, спрямованих на розвиток територіальних громад, ознайомлення з типовими помилками при розробці та впровадженні проектів, засвоєння різноманітних інструментів проектного менеджменту.

На початку лекції голова обласної ради наголосив, що на сьогоднішній день в органах місцевого самоврядування немає кваліфікованих спеціалістів по розробці подібних проектів, тому запропонував майбутнім магістрам по завершенню навчання надавати допомогу керівникам територіальних громад області.

Петро Ворона ознайомив студентів з Положенням про обласний конкурс та методологією написання проектів розвитку територіальних громад. Йшлося про категорії учасників та вартість проектів, умови та джерела фінансування, вимоги до змісту, складання бюджету проектів та ін..

Запропоновані методичні матеріали допоможуть майбутнім спеціалістам надати практичну допомогу органам місцевого самоврядування області щодо підготовки проектів для у часті у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад .