Нагороджено переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2013–2014 навчальному році

e-mail Друк PDF

22 травня у сесійному залі обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження юних полтавців з усієї області – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2013–2014 навчальному році.

Цьогоріч 63 школярі Полтавщини вибороли призові місця в інтелектуальних учнівських конкурсах, довівши, що вони – найкращі в Україні. Полтавщина має 41-го переможця Всеукраїнських учнівських олімпіад і 22-х переможців Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН. Порівняно з минулим роком на 8 % зросла кількість переможців всеукраїнського етапу олімпіад, що свідчить про поліпшення якості роботи з обдарованими дітьми в області. Це – спільний здобуток, по-перше, вчителів, по-друге, професорсько-викладацького складу ВНЗ Полтавщини та методистів Полтавського ОІППО, які забезпечують активну допомогу навчально-виховним закладам щодо поліпшення викладання навчальних дисциплін і підвищення рівня знань, умінь та навичок учнівської молоді, зокрема шляхом діяльності навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» (с. Потоки Кременчуцького району), що займається підготовкою олімпійського резерву нашого регіону.

Талановитих молодих людей привітали голова обласної ради Петро Ворона, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, директор Кременчуцького педагогічного училища ім. А. С. Макаренка Іван Гальченко, депутат обласної ради, голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Віталій Зелюк.

У вітальній промові Петро Ворона подякував учням за виявлені завзятість, активність і працелюбство, волю до перемоги, які сприяли підвищенню іміджу нашої області.Голова обласної ради висловив упевненість, що юні учасники зустрічі постійно примножуватимуть свої знання та у недалекому майбутньому обов’язково використають їх на благо Полтавщини та України.

На думку Петра Ворони, без підтримки органів влади освітянська галузь не матиме необхідного розвитку. Саме тому обласна рада прийняла Комплексну програму розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, яка передбачає всебічну підтримку роботи з обдарованою учнівською молоддю, розроблення та впровадження ефективних засобів навчання, стимулювання самовдосконалення обдарованих дітей та молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення навчальних предметів.

Потому Петро Ворона та Володимир Онищенко вручили премії та подарунки переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2013–2014 навчальному році.