Зустріч із активом міста Кременчука

e-mail Друк PDF

21 травня голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перебуваючи із робочоюпоїздкою у Кременчуці, зустрілися із Кременчуцьким міським головою Олегом Бабаєвим та активом міста.

Петро Ворона розповів кременчужанам про перспективи реформування місцевої влади в Україні, роботу обласної ради, спрямовану на соціально-економічний розвиток області. При цьому він наголосив, що обласна рада підтримує очікувані зміни щодо децентралізації фінансів та зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування, виступає за розвиток територіальних громад, налаштована на конструктивну співпрацю з органами місцевого самоврядування, зокрема Кременчуцькою міською радою.

Сфера інтересів обласної ради у наддніпрянському місті – це, перш за все, стабілізація виробничої діяльності промислових підприємств, продукція яких, на думку Петра Ворони, має бути зорієнтована не лише на російський ринок, а й на внутрішній. Сьогодні обласна влада залучила до вирішення цієї важливої для економіки області проблеми народних депутатів України, які входять до депутатської групи Верховної Ради України «Полтавщина».

Будівництво ПАТ «Біланівський ГЗК», вважає Петро Ворона, може бути продовжено, якщо у фахівців немає застережень до негативного екологічного впливу нового виробництва.

- Слід пояснювати - нове виробництво може бути корисним для податків, людей та держави, - підкреслив голова обласної ради.

Петро Ворона зазначив, що розраховує на допомогу керівників міста у питанні забезпечення ефективного менеджменту на об’єктах спільної власності територіальних громад області, які функціонують у Кременчуці.

Про перспективи участі органів місцевого самоврядування у європейських проектах, можливість вибороти і отримати чималі гранти, поінформував учасників зібрання Володимир Марченко. На його думку, це один із реальних шляхів залучення додаткових фінансових ресурсів на розвиток соціальної інфраструктури, вирішення важливих питань життєдіяльності територіальної громади.

- Нашим спільним завданням – є консолідація суспільства, - підкреслив Володимир Марченко, – Залучення до проукраїнської позиції усіх небайдужих громадян. Прикладом цього, за словами Володимира Марченка, є формування на Полтавщині військових та міліцейських частин територіальної самооборони.

Керівники обласної ради висловили упевненість, що вибори Президента України 25-го травня відбудуться організовано, за активної участі жителів області. Після обрання Глави Держави зросте довіра народу до влади, спаде соціальна напруга, у регіонах запанують мир і злагода.

Потому голова обласної ради відповів на запитання учасників зустрічі, які стосувалися боротьби з корупцією, роботи структур Державного казначейства України, заборони Комуністичної партії України, кадрової політики, забезпечення ремонту доріг, передачі до майна спільної власності територіальних громад області Кременчуцького центру реабілітації інвалідів, долі Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради та іншого.