Петро Ворона відвідав Полтавську спеціалізовану школу-інтернат № 2

e-mail Друк PDF

27 травня голова обласної ради Петро Ворона відвідав Полтавську спеціалізовану школу-інтернат № 2 І-ІІІ ступенів імені Н.К.Крупської, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області.

Як доповіла директор школи-інтернату Алевтина Ключинська, у закладі сьогодні навчається 176 дітей. Переважно це - сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин. Для вихованців обладнано навчальні кабінети та класні кімнати, спальні, кімнати – відпочинку, для молодших школярів є басейн. Організовано п’ятиразове харчування. У вільний від навчання час вихованці відвідують музичну та хореографічну школи, спортивні секції з баскетболу та волейболу, гуртки. Учні є переможцями обласних та Всеукраїнських олімпіад, Малої академії наук.

Петро Ворона оглянув матеріальну базу школи-інтернату, спілкувався з вихованцями та працівниками закладу, цікавився навчально-виховним процесом, умовами проживання учнів, якістю їхнього харчування, дотриманням у закладі санітарних норм.

Голова обласної ради відзначив належний стан приміщень, меблів та обладнання, чистоту, доглянутість дітей. Водночас, звернув увагу Алевтини Ключинської на необхідність підвищення відповідальності працівників закладу за виконання посадових обов’язків, всебічної підготовки вихованців до самостійного життя.