«З пензлем та словом»

e-mail Друк PDF

29 травня за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу учнівських малюнків «З пензлем та словом» присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Конкурс організований комунальною установою «Обласний молодіжний центр» з метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця.

Участь у конкурсі взяли школярі від 6 до 17 років з 20 районів області. В період з 17 березня по 17 квітня2014 року ними було надіслано 196 робіт. Конкурсна комісія визначила 31 переможця в 8 номінаціях: «Кращий портрет», "Краща ілюстрація до твору», «Найкраще відтворення культури українського народу», «Найкращий образ жінки», «Найкраще відображення бойового духу українського народу», «Найглибше відображення змісту твору», «Багатогранність творчості Шевченка», «Шевченко в моїй уяві».

Талановитих дітей привітали  Володимир Микійчук, директор обласного молодіжного центру Анатолій Безпалюк, директор обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Тетяна Зеленська.

У вітальній промові заступник голови обласної ради наголосив на значній ролі творчості Т.Г. Шевченка у духовному розвитку особитсості учня, у вихованні громадянина, здатного до відродження, збереження та примноження добробуту Батьківщини.

Володимир Микійчук подякував школярам за виявлені активність і працелюбство та вручив грамоти від комунальної установи «Обласний молодіжний центр».

Надалі виставка дитячих робіт конкурсу буде представлена у різних організаціях нашого міста.