Свято останнього дзвоника

e-mail Друк PDF

30 травня у Полтавському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С.Макаренка, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, відбулося Свято останнього дзвоника.

Зі святом учнів привітали заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, народний депутат України Юрій Бублик, директор ліцею-інтернату Валерій Шульга.

Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С.Макаренка є загальноосвітнім навчально-виховним закладом освіти інтернатного типу, головною метою діяльності якого є створення належних умов для здобуття учнями глибоких і міцних знань, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості, впровадження нових технологій навчання. На сьогодні у закладі навчається 277 учнів із 14 районів області.

Висока якість знань учнів – один із головних пріоритетів роботи педагогічного колективу закладу. Свідченням цього є високі результати на Всеукраїнських та обласних учнівських олімпіадах із навчальних предметів, конкурсах – захистах науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, різноманітних творчих конкурсах.

Володимир Микійчук привітав учнів, педагогів, батьків зі святом, підкреслив, що знання, які випускники здобули у школі-інтернаті, стануть їм у нагоді в самостійному житті.

Він висловив вдячність педагогам, батькам учнів за наполегливу працю по навчанню і вихованню дітей, підготовку до самостійного життя, а також сподівання, що випускники виправдають надії батьків і вчителів - стануть достойними громадянами своєї країни.

По тому Володимир Микійчук, Юрій Бублик та Валерій Шульга вручили грошові премії та грамоти переможцям різноманітних обласних конкурсів та змагань. Похвальні листи отримали учні ліцею за високі досягнення у навчанні.