До Дня захисту дітей

e-mail Друк PDF

2 червня заступник голови обласної ради Володимир Микійчук відвідав Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді та Полтавську обласну бібліотеку для дітей ім. Панаса Мирного, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та взяв участь у відкритті обласного свята, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей та Дню захисту дітей.

У обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді Володимир Микійчук оглянув експозицію виставки комунальних закладів позашкільної освіти: обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, обласного центру естетичного виховання учнівської молоді обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, обласної Малої академія наук учнівської молоді та ін., спілкувався з їхніми керівниками та вихованцями, цікавився питаннями організації позашкільної освіти, проведення методичної роботи, фінансування.

У вітальному слові учасникам свята Володимир Микійчук відмітив, що сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку – одне із важливих завдань сьогодення.

Він подякував педагогам та методистам закладів позашкільної освіти за звитяжну працю та активну громадянську позицію, побажав працівникам закладів позашкільної освіти та їхнім вихованцям міцного здоров’я, щастя та подальших успіхів.

Потому заступник голови обласної ради відвідав обласну бібліотеку для дітей ім. Панаса Мирного, де взяв участь у відкритті свята для дітей під назвою "Промінчики радості".

Сьогодні бібліотека – це не лише книжковий дім, а й місце де проводяться різноманітні культурно-просвітницькі заходи, спрямовані на підтримку талановитих дітей – конкурси, виставки, літературні свята, виступи юних талантів перед однолітками, читачами бібліотеки, робота читацьких об’єднань за інтересами. Сьогоднішнє свято є цьому підтвердження.

В програмі свята – веселі розваги, конкурси, активні рухливі ігри за участю костюмованих казкових та літературних героїв, цікаві художні номери.

Володимир Микійчук привітав дітей зі святом, оглянув експозицію виставки та приміщення бібліотеки.