З нагоди Дня журналіста

e-mail Друк PDF

4 червня в Полтавській обласній державній телерадіокомпанії «Лтава» відбулися урочистості, присвячені Дню журналіста.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять журналістів, які загинули при виконанні професійного обов’язку.

Представників творчих колективів друкованих, електронних видань, радіо та телебачення, ветеранів журналістики Полтавщини привітали голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олег Пустовгар, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та установ.

Петро Ворона, зокрема, зазначив важливу роль журналістів у розбудові Української держави, формуванні свідомості громадян, їхньої активної життєвої позиції. Він наголосив, що обласна рада виступає за свободу слова, відкритість, об’єктивність і доступність інформації, проти адміністративного тиску на ЗМІ.

Голова обласної ради побажав журналістам отримувати моральне задоволення від результатів своєї праці, завжди користуватися повагою у земляків.

Кращим журналістам Полтавщини були вручені почесні відзнаки обласної ради, облдержадміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, Головного управління Міністерства доходів у Полтавській області, інші нагороди.

З професійним святом журналістів привітав симфонічний оркестр Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя.