Петро Ворона відвідав із робочою поїздкою Гребінківський район

e-mail Друк PDF

6 червня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Гребінківський район.

Голова обласної ради провів виїзний особистий прийом громадян – жителів району. Звернення громадян стосувалися питань газифікації сільських населених пунктів, охорони довкілля, житлового забезпечення молодої сім’ї та ін. За порушеними на особистому прийомі питаннями голова обласної ради Петро Ворона зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.

Потому Петро Ворона взяв участь у пленарному засіданні двадцять п’ятої сесії районної ради, яке вів голова районної ради Валерій Зінченко. Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2014 року, затвердили внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, обговорили стан підготовки до оздоровлення дітей та підлітків у літній період, розглянули інші питання життєдіяльності територіальних громад району. У своєму виступі Петро Ворона проаналізував ситуацію в Україні та в області відносно наповнення бюджетів, акцентував увагу на проведенні реформи з децентралізації влади, наголосив на необхідності тісної співпраці влади та громадськості у вирішенні питань розвитку територій.

Потому голова обласної ради зустрівся із журналістами районних засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

Цього дня Петро Ворона ознайомився з роботою Гребінківської центральної районної лікарні, спілкувався з медичними працівниками та хворими, цікавився матеріальною базою лікарні, рівнем надання медичних послуг населенню.

У Мар’янівській сільській раді Петро Ворона відвідав могилу Євгена Гребінки та вшанував пам’ять видатного земляка покладанням квітів.