Петро Ворона відвідав із робочою поїздкою Шишацький район

e-mail Друк PDF

8 червня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку у Шишацький район.

Голова обласної ради взяв участь у Дні села Великий Перевіз, спілкувався із головою районної ради Юрієм Чопом, головою райдерпжадміністрації Володимирем Чмирем, сільським головою Володимиром Каліним, мешканцями територіальної громади, цікавився питаннями розвитку соціальної інфраструктури села, рівнем надання послуг населенню.Великоперевізька громада традиційно відзначила ювілярів, шанованих трудівників, патріотів рідного села подарунками, щирими вітаннями та яскравим концертом, що підготували працівники місцевого сільського будинку культури та їхні колеги з Шишак.

Потому Петро Ворона відвідав Шишацьку обласну гімназію-інтернат для обдарованих дітей, яка відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, та ознайомився з матеріальною базою закладу.

Голова обласної ради звернув увагу адміністрації гімназії на необхідність покращення благоустрою території.

У ході робочої поїздки Петро Ворона побував у ПП «Агроекологія».

У розмові із засновником цього сільгоспідприємства, знаним в Україні і за її межами аграрієм, Героєм України Семеном Антонцем йшлося про перспективи розвитку органічного землеробства, виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції. Петро Ворона оглянув виробничі потужності підприємства, ознайомився з технологію виробничих процесів.