Соціалісти Полтавщини заявляють про готовність до співпраці з новообраним Президентом

e-mail Друк PDF

10 червня голова депутатської фракції Соціалістичної партії України в обласній раді Степан Бульба надіслав для оприлюднення на офіційному сайті обласної ради текст, який наводиться нижче.

Із Постанови пленуму Полтавського обкому СПУ від 8 червня 2014 року

Тривалі, сповнені численних людських жертв масові протести в Україні призвели до повалення режиму Януковича, створили умови для справжньої демократизації країни.

Водночас такий розвиток подій в Україні не влаштовує нинішнє керівництво Росії. Цинічно порушивши норми добросусідства, Будапештський меморандум, яким РФ поряд з іншими державами-учасницями гарантувала Україні територіальну цілісність в обмін на відмову від ядерної зброї, путінська Росія здійснила наглу окупацію Криму і продовжує безпрецедентну воєнну інтервенцію проти незалежної України.

За цих надзвичайно складних умов обрання Президента України вже в першому турі виборів стало хорошою основою для нормалізації ситуації в Україні, особливо в її східних та південних областях, запорукою неповернення диктаторського режиму Януковича.

Виходячи із задекларованих Президентом України Петром Порошенком намірів щодо впровадження парламентсько-президентської форми державного правління, децентралізації влади, надання місцевим громадам повноважень і ресурсів, необхідних для вирішення нагальних проблем людей, соціалісти Полтавщини виражають підтримку такому курсу і заявляють про свою готовність до співпраці з новообраним Президентом та політичними силами, які сприймають таку політику.

Пленум постановляє:

З метою консолідації зусиль депутатського корпусу зі встановлення соціально-правової справедливості, захисту інтересів територіальних громад, рекомендувати фракціям СПУ в обласній, районних, міських та сільських радах, усім депутатам-соціалістам включитися в процеси створення більшості, необхідної для реалізації такого курсу, шляхом входження до міжфракційних об’єднань "Народна Рада".

Прийнято одноголосно.

Прес-служба Полтавського обкому СПУ