Робоча поїздка Володимира Марченка у Карлівський район

e-mail Друк PDF

Днями перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко здійснив робочу поїздку у Карлівський район та ознайомився з роботою агропромислової компанії «Докучаєвські чорноземи».

Спочатку Володимир Марченко завітав до саду компанії, висадженого п’ять років тому. За цей час дерева виросли, стали плодоносити, обіцяють і цього року щедрий урожай. Та особливо здивувала гостя полунична плантація – 9 гектарів, на яких за червоними ягодами майже не видно листя.

Приємні враження залишило і мисливське господарство, де, не боячись людей, виростають виводки диких свиней.

Перший заступник голови обласної ради побував на створених «Докучаєвськими чорноземами» зонах відпочинку у Білухівці, Попівці, Федорівці, де обладнані зручні місця для купання, роздягальні, майданчики для гри у футбол і волейбол, встановлені спортивні споруди.

Не могли не вразити полтавського гостя і нещодавно відкритий спортивний комплекс та казковий парк у Халтуріному, де можуть відпочивати і дорослі, і малеча.

У Розумівці Володимир Марченко взяв участь в урочистому відкритті зони відпочинку, спілкувався з мешканцями, цікавився питаннями життєдіяльності громади.

Перший заступник голови обласної ради відзначив високий рівень організації виробничих процесів в агропромисловій компанії «Докучаєвські чорноземи», значну роботу, яку проводить підприємство щодо розвитку соціальної сфери сільських населених пунктів, забезпечення змістовного дозвілля селян.

У робочій поїздці Володимира Марченка супроводжували засновник агропромислової компанії «Докучаєвські чорноземи» Юрій Кобченко та Карлівський міський голова Володимир Слєпцов.

Сергій Гладир, директор ТОВ «Медіа-центр «Терра»