Бути державним службовцем - велика відповідальність

e-mail Друк PDF

11 червня голова обласної ради Петро Ворона взяв участь у відкритті етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Конкурс, який проходить у двох номінаціях "Кращий керівник" та "Кращий працівник", складається із трьох етапів: виконання практичних завдань та тестів з питань етики, етикету та іміджу державного службовця, проходження співбесіди з питань державного управління та участь у засідання круглого столу з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

У вступному слові Петро Ворона зазначив, що державний службовець - це обличчя держави, він повинен гідно представляти інтереси територіальних громад, бути слугою українському народові. На переконання Петра Ворони, державний службовець має любити і поважати людей, бути для них авторитетом. Критеріями роботи державного службовця, вважає голова обласної ради, є високі показники у роботі, професіоналізм, відповідальність, морально-етичні якості.

Голова обласної ради наголосив на необхідності забезпечення кар’єрного зростання переможців конкурсу.

Учасників конкурсу також привітали голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Володимир Цвелих, проректор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, професор Борис Год, переможці конкурсу минулих років.