Скликається двадцять третя сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Петро Ворона видав розпорядження про скликання двадцять третьої сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 27 червня 2014 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

6. Про внесення змін до розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

7. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році, затвердженого рішенням двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року.

8. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік.

9. Про інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області "Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області".

10. Про інформацію прокурора Полтавської області "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області".

11. Про присвоєння імені О.В.Синяговського комунальному закладу Полтавської обласної ради "Зіньківський дитячий будинок-інтернат".

12. Про виключення з облікових даних села Біличеве Чорнухинського району Полтавської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відведених для земель промисловості ВАТ «Полтавський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Дмитрівської сільської ради міста Комсомольська Полтавської області.

14. Про реорганізацію комунального підприємства бази-магазину «Освітатехпостач» шляхом приєднання до Полтавського обласного комунального підприємства прикладних інформаційних технологій «Освітаінфоком».

15. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

16. Про передачу будівель аптек із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

17. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

18. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

19. Про клопотання перед Полтавською міською радою.

20. Про надання в користування Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок мисливських угідь на території Полтавського району.

21. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Спільним підприємством "Полтавська газонафтова компанія" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів) Єлизаветівського родовища на території Карлівського та Машівського районів Полтавської області.

22. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Східний геологічний союз" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану, пропану, бутанів) Кошевойського родовища на території Миргородського району Полтавської області.

23. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ" на видобування газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення (конденсату, етану) Мачухського газоконденсатного родовища на території Полтавського району Полтавської області.

24. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Чорнухиторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу ділянки Задовжик родовища Удайське - ІІІ на території Чорнухинського району Полтавської області".

25. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 9 жовтня 2013 року "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Гребінкаторф" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, та видобування торфу родовища Оржиця – І на території Гребінківського району Полтавської області".

26. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, газу сланцевих товщ Боярсько-Чапаївської площі на території Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавської області.

27. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, газу сланцевих товщ Вільшанської площі на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

28. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, газу сланцевих товщ Південно-Зіньківської площі на території Гадяцького та Зіньківського районів Полтавської області.

29. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Північно-Федорівської площі на території Карлівського району Полтавської області.

30. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, газу сланцевих товщ Гулаківської площі на території Новосанжарського та Машівського районів Полтавської області.

31. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Лютенсько-Будищанської площі на території Гадяцького та Зіньківського районів Полтавської області.

32. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Південно-Свистунківської площі на території Гадяцького, Миргородського та Лохвицького районів Полтавської області.

33. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Філенківсько-Черняхівської площі на території Котелевського та Чутівського районів Полтавської області.

34. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Бірківсько-Юхнівської площі на території Гадяцького, Зіньківського та Миргородського районів Полтавської області.

35. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники департаментів, управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, міські голови міст районного значення та селищні голови, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.