Пам’яті депутата

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада з глибоким сумом повідомляє, що 15 червня на 72 році, після тяжкої хвороби, пішов із життя депутат Полтавської обласної ради, член фракції Соціалістичної партії України в обласній раді, секретар постійної комісії з питань будівництва, транспорту та зв’язку, заслужений працівник сфери послуг України Безима Микола Дмитрович.

Громадська панахида за Безимою Миколою Дмитровичем відбудеться 17 червня з 11.00 до 12.00 у холі залу засідань обласної ради (вул. Жовтнева, 45, вхід з вул. Сінна).

Безима Микола Дмитрович народився 10 липня 1942 року у селі Друга Олександрівка Козельщинського району Полтавської області.

У 1977 році закінчив із відзнакою Московську Вищу школу профспілкового руху та здобув кваліфікацію економіста.

Трудову діяльність розпочав у 1960 році у тресті «Южтеплоенергомонтаж» міста Києва.

З 1961 по 1964 рік проходив дійсну військову службу у Збройних Силах.

З 1965 по1977 рік працював на Кременчуцькому міському вузлі зв’язку.

З 1977 по 1980 рік перебував на партійній роботі, працював у Крюківському райкомі КПУ м. Кременчука.

З 1980 по 1981 рік - заступник генерального директора виробничого об’єднання «Вагонобудування» м. Кременчука.

З 1981 по 1989 рік – начальник Кременчуцького міського вузла зв’язку.

З 1989 по 1997 рік – начальник Дніпродзержинського міського вузла зв’язку.

З 1997 по 2007 рік – директор Полтавського обласного підприємства «Укртелеком».

З 2007 року - заступник директора Полтавської філії ВАТ «Укртелеком».

Високий професіонал, умілий організатор, Микола Дмитрович багато зробив для забезпечення жителів Полтавщини сучасними телекомунікаційними послугами. Наполегливою працею, постійною турботою про розвиток підприємства, добробут людей здобув повагу серед колег, підлеглих, земляків.

Виборці висловили високу довіру Миколі Дмитровичу, обравши його депутатом Полтавської обласної ради третього, четвертого, п’ятого та шостого скликань.

За час роботи у депутатському корпусі Микола Дмитрович зарекомендував себе активним, принциповим депутатом, за безпосередньої участі якого обласною радою прийнято важливі питання соціально-економічного та культурного розвитку області, розбудови соціальної інфраструктури населених пунктів.

Депутат Безима Микола Дмитрович регулярно зустрічався з виборцями, допомагав їм вирішувати як питання особистого, так і суспільного характеру.

Професійна і громадська діяльність Безими Миколи Дмитровича була високо оцінена – він нагороджений орденом Знак Пошани, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, почесними відзнаками обласної ради, багатьма медалями.

Світлий спомин про Миколу Дмитровича Безиму, чесну і порядну людину, назавжди збережеться у пам'яті земляків.