Петро Ворона зустрівся з представниками трудового колективу Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

e-mail Друк PDF

16 червня голова обласної ради Петро Ворона зустрівся з представниками трудового колективу Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради на їхнє прохання.

Тема розмови стосувалася вирішення кадрового питання.

У зв’язку з тим, що закінчується термін дії трудового контракту з Катериною Литовченко, яка шість років тому вийшла на пенсію та продовжила працювати директором закладу, постало питання про призначення нового керівника. Утім, більшість працівників школи-інтернату таке рішення не задовольнило. На їхню думку, закладом має продовжити керувати Катерина Литовченко, яка має великий досвід управлінської та педагогічної роботи, користується беззаперечним авторитетом серед учнів та працівників.

Петро Ворона уважно вислухав працівників та висловив точку зору обласної ради щодо продовження трудових контрактів із керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад області, які досягли пенсійного віку. Вона полягає у тому, що потрібно омолоджувати кадри , перш за все, це стосується керівників пенсійного віку.

- Ми ні в якому разі не хочемо образити того чи іншого керівника, який досяг пенсійного віку, цінуємо його заслуги у розвитку закладу,становленні колективу, - наголосив голова обласної ради. - Проте, він повинен завчасно підготувати собі достойну заміну і, коли прийшов час, звільнити місце директора. Це не значить, що колективу треба попрощатися з ним. Учорашній керівник може продовжити працювати, але на іншій посаді, буде ділитися професійним досвідом із своїм наступником.

При цьому Петро Ворона наголосив, що рішення про призначення нового керівника Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату прийматиме обласна рада за поданням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Трудовий колектив школи – інтернату може висловити свою точку зору щодо кандидатури нового директора, яка обов’язково буде врахована при розгляді питання на засіданні профільної комісії обласної ради.

Разом із тим, голова обласної ради застеріг від формування угруповань прибічників різних кандидатів на посаду директора, що, на його переконання, негативно позначиться на психологічному кліматі у колективі, ефективній роботі освітянського закладу.