Протезний завод потребує фінансової підтримки

e-mail Друк PDF

16 червня голова обласної ради Петро Ворона відвідав Полтавський протезний завод та ознайомився з його роботою.

Сьогодні це одне з провідних підприємств галузі, яке забезпечує протезно-ортопедичними виробами інвалідів Полтавської, Сумської та Кіровоградської областей. На заводі відбулося переоснащення виробництва та впровадження новітніх прогресивних технологій, інтегрованої системи менеджменту, систем якості, охорони навколишнього середовища, промислової безпеки. Високо функціональні конструкції протезно-ортопедичних виробів виготовляються з використанням сучасних комплектуючих вітчизняних та зарубіжних фірм, визначається кожному пацієнту індивідуально.

Утім, сьогодні Полтавський протезний завод переживає не найкращі часи. Як повідомив його директор Юрій Бондаренко, держбюджет забезпечує потреби заводу лише на 42 відсотки. Відтак, постало питання про скорочення робочих місць, проведення реорганізації.

Це може негативно вплинути на обсяги та якість виготовлених протезно-ортопедичних виробів та ортопедичного взуття.

Петро Ворона оглянув медичний відділ зі стаціонаром первинного та складного протезування і виробничі дільниці, ознайомився з технологічним процесом, спілкувався з працівниками.

Вирішення проблеми Петро Ворона вбачає у розробленні та прийнятті відповідної обласної програми, яка сприятиме ефективній виробничій діяльності підприємства, адже за його роботою – насамперед, долі людей з обмеженими можливостями, які потребують допомоги та підтримки.