Робоча поїздка до Лохвицького району

e-mail Друк PDF

19 червня голова обласної ради Петро Ворона здійснив робочу поїздку до Лохвицького району.

Петро Ворона провів особистий прийом громадян - жителів міст Лохвиця, Червонозаводське та сіл району. Звернення стосувалися питань проплати коштів через відділення Державного казначейства України, надання у користування мисливських угідь, участі в українсько-швейцарському проекті ДЕСПРО та ін. В особистому прийомі взяв участь депутат обласної ради Віктор Бурлей. За порушеними на особистому прийомі питаннями голова обласної ради Петро Ворона зробив доручення відповідним службам та зобов’язав їх у порядку контролю доповісти про реагування на запити громадян.

Петро Ворона зустрівся з депутатами районної ради, керівниками підприємств, установ та організацій району. Поінформував про роботу обласної ради, зокрема щодо боротьби із корупцією, діяльності та перспектив розвитку нафтогазового комплексу області, дав доручення включити представників Лохвицького району у робочу групу, яка працює над проблематикою нафтогазового комплексу Полтавщини.

Петро Ворона поспілкувався з місцевими журналістами, відповів на їхні запитання.

Потому голова обласної ради відвідав комунальні заклади: Токарівський психоневрологічний інтернат, Яхницьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Лохвицького району Полтавської обласної ради, комунальний вищий навчальний заклад І рівня акредитації Полтавської обласної ради “Лохвицьке медичне училище”.

Голова обласної ради відзначив належний рівень менеджменту у Токарівському психоневрологічному інтернаті та Лохвицькому медичному училищі.

У Яхницькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Петро Ворона звернув увагу директора закладу Наталії Науменко на незадовільний санітарний стан території та приміщень закладу, особисту відповідальність за організацію ефективної роботи школи-інтернату, зобов’язав керівника усунути недоліки у найкоротші терміни.

Також голова обласної ради оглянув Лохвицьку центральну районну лікарню, відпочинкову зону та Будинок культури м. Червонозаводське. У розмові з Червнозаводським міським головою Віталієм Сидоренком та представниками підрядної організації була обговорена проблема проплати коштів за проведені ремонтні роботи у 2012 році Червонозаводської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.