Засідання постійної комісії з питань забезпечення законності та правопорядку

e-mail Друк PDF

24 червня постійна комісія обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку розглянула профільні питання, внесені до проекту порядку денного двадцять третьої сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Михайло Кривошей, взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, начальник Головного управління юстиції в Полтавській області Ірина Пашко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Громадської ради при обласній раді.

Комісія розглянула та взяла до відома інформацію прокурора Полтавської області «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області», інформацію начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Полтавської області».

Депутати підтримали виділення з обласного бюджету коштів на фінансування у 2014 році Комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки та Програми правової освіти населення області на 2011-2015 роки.

У ході засідання було схвалено проект регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, підтримано ініціативу громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція» м. Комсомольська щодо прийняття Звернення до Верховної Ради України по внесенню змін до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», які стосуються самостійного несення членами громадських формувань патрульної служби у містах, застосування спецзасобів та травматичної зброї.

Також було підтримано та рекомендовано на розгляд сесії питання про виключення з облікових даних села Біличеве Чорнухинського району Полтавської області.