На порядку денному – бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

25 червня під головуванням Валерія Пархоменка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, в якому взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, члени Громадської ради при обласній раді.

Відповідно до порядку денного депутати повторно розглянули питання «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік» з урахуванням пропозицій постійних комісій обласної ради. За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, після внесених пропозицій на утримання закладів і установ обласного значення, проведення заходів, формування бюджету розвитку додатково спрямовується 23,7млн.грн. Члени бюджетної комісії підтримали запропоновані зміни з урахуванням рекомендації постійної комісії освіти, науки, культури збільшити фінансування заходів програми «Територіальна оборона» на 2014 рік до 5 млн. грн.

Бюджетна комісія також рекомендувала Департаменту освіти та науки облдержадміністрації в позашкільних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку обласної комунальної власності забезпечити оздоровлення дітей-переселенців з Луганської, Донецької областей та Криму.

У ході засідання комісії депутати розглянули та підтримали зміни до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році, затвердженого рішенням двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року. За рахунок резерву екологічного фонду кошти передбачається: Решетилівському комунальному підприємству "Водоканал" на придбання та заміну обладнання КНС-1 - 100 тис. грн., Засульській сільській раді Лубенського району на придбання асенізаційного автомобіля -199 тис.грн., Миргородській міській раді на реконструкцію площадки первинних відстійників очисних споруд - 390 тис.грн., Устивицькій сільській раді Великобагачанського району на придбання спеціалізованої сміттєзбиральної техніки - 350 тис.грн., Потоківській сільській раді Кременчуцького району на придбання сміттєвоза – 300 тис. грн., Степненській сільській раді Полтавського району на придбання спеціалізованої сміттєзбиральної техніки – 340 тис.грн., Чапаївській сільській раді Чутівського району на придбання спеціалізованої сміттєзбиральної техніки – 400 тис. грн., Козельщинській селищній раді на придбання сміттєвоза – 380 тис. грн.

Члени бюджетної комісії також розглянули зміни до розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. На проведення робіт додатково передбачено Гадяцькому, Зіньківському, Карлівському, Полтавському, Решетилівському, Семенівському, Хорольському, Новосанжарському районам та м. Комсомольськ, м. Лубни 6,7 млн. грн. за рахунок резервних коштів. Депутати підтримали даний розподіл та рекомендували профільному Департаменту збільшити фінансування капітального ремонту вул. Леніна в м. Хорол до 2 млн. грн.

З поміж іншого депутати опрацювали проекти рішень обласної ради з використання надр, користування мисливськими угіддями на території області, про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад області.