З нагоди Дня Конституції України

e-mail Друк PDF

27 червня у Полтаві з нагоди Дня Конституції України відбулося традиційне покладанні квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку та Українським загиблим козакам.

У заході взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, народний депутат України Юрій Бублик, державні службовці, депутати місцевих рад, представники трудових колективів, громадськості, духовенства, ветерани, молодь.

Потому у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулися урочистості.

- Нашому поколінню випала велика честь жити в Незалежній Україні, яка прийняла Конституцію, закон, за яким ми сьогодні живемо. Нам ще належить пройти непростий шлях реформ, аби наблизити систему влади до людини, до кожної громади, до найменшого містечка, села, селища, до кожного двору. Потрібно змінити себе, навчитися вести непримиренну боротьбу з хабарництвом та корупцією, цінувати життя у свій його проявах, бути відповідальним перед беззахисними і немічними, перед довкіллям», – сказав Петро Ворона та закликав земляків берегти і шанувати Конституцію України.